SLIDER 1
SLIDER 2
SLIDER  3
Previous Next

O nas

Kano sp. z o.o. to firma specjalizująca się w transportach krajowych i międzynarodowych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie dopasowywanie się do dynamicznego rynku TSL . Firma od lat stawia na terminowość i jakoś świadczonych usług co potwierdza certyfikat : ISO 9001:2008. Nasi Klienci są dla nas motorem napędowym i co dzień stawiają przed nami nowe wyzwania. Staramy się im sprostać przy użyciu nowoczesnych pojazdów spełniających wysokie normy i wyposażanych w systemy GPS. Dodatkowo pojazdy przystosowywane są do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.

Nasza oferta

Transport i spedycja

Specjalizujemy się w transportach krajowych i międzynarodowych, mając do dyspozycji 60 własnych pojazdów ciężarowych.

Magazynowanie

Do dyspozycji naszych klientów mamy magazyn logistyczny o powierzchni 8000 m2

Serwis

W naszym warsztacie oferujemy m.in. naprawę silników, podwozi aut i naczep, diagnostykę komputerową, naprawę instalacji elektrycznych i ogrzewań postojowych

60

pojazdów ciężarowych

8000 m2

powierzchni magazynowej

8 640 000  km

przejechanych w roku

120

pracowników

50 000 m2

powierzchnia firmy

1140 ton

transportowanych dziennie

Transport krajowy i międzynarodowy

Kano sp. z o.o.  to firma  specjalizująca się w transportach krajowych i międzynarodowych. Nasze długoletnie doświadczenie  pozwala nam na szybkie dopasowywanie się do dynamicznego rynku TSL.  Specjalizujemy się w ładunkach LTL tzw. doładunkach do takich Państw jak: Niemcy, Czechy, Austria, Holandia, Belgia. Również całopojazdowe ładunki nie są dla nas problemem i obejmują wszystkie kraje Unii Europejskiej.

transport